İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YAZILIMI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YAZILIMI

SMARTİSG yazılımı, iş sağlığı güvenliği uzmanları ve işletmeler için hazırlanmış online iş sağlığı güvenliği otomasyon sistemidir. Sadece kullanıcı adı ve şifre ile sisteme internete bağlı her yerden ve her cihazdan erişebilir ve yönetebilirsiniz. 

Ülkemizde çıkan iş güvenliği yasaları ve zorunluluklar, belirli sayıda işçisi olan firmalara işyeri hekimi bulundurma zorunluluğu getirmiştir. İşyeri hekimlerinin işyerlerinde yaptığı muayene ve tetkikleri, personel anamnez tahlil, sağlık raporu, odyo ve röntgenlerini takip edip analiz etmeleri gerekmektedir.

İşte tam bu safhada SMARTİSG Yazılımı devreye girmektedir.

Firmaların en çok İş sağlığı ve güvenliğiyle ilgili yaşadıkları problem dokümanların takip edilememesidir bu yazılım sayesinde İSG dokümanlara ulaşmanız artık çok kolay bütün verilerinize internetin olduğu her ortamda erişme ve çıktı alma imkânına sahipsiniz bu İSG yazılımı sayesinde işleriniz daha hızlı ve kolay.

Her ortamda ve şartlarda bilgileri rahatça girmenizi ve bu bilgilere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlamaktadır. 

SMARTİSG İş Sağlığı ve Güvenliği yazılımı; ister bir OSGB firması olun ister bir KOBİ, işletmenizdeki İSG kanunlarını uygulama konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Web ortamından telefon tablet ve bilgisayarınızla kolayca takip edebilirsiniz

Müşterileriniz web ortamından sizin verdiğiniz şifre ile giriş yaparak kendi bilgilerini sisteme girebilir ve sonuçları takip edebilir.

Gitmeniz gereken süreyi takip ederek yasal zorunluluğunuzu izleyebilirsiniz.

Sistem tüm işlemlerinizi İSG otomasyonu üzerinden yapmayı vadediyor.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Resimler